O nas

Witamy serdecznie, w sklepie TELSQUARE.PL

Nasz sklep internetowy stworzyliśmy z myślą o Was, z myślą o osobach, które nie mają czasu biegać po sklepach za akcesoriami do urządzeń mobilnych. Dla osób wygodnych, które szanują swój czas i kochają mieć swój indywidualny pasaż handlowy tylko dla siebie. To dla Was otwieramy się jako najbezpieczniejsze miejsce do zakupów w 21 wieku.

Pomysł na sklep zrodził się potrzeby rozwoju, parcia do przodu w nowe doświadczenia. Poparcie decyzji o uruchomieniu platformy, wynika z ogromnej wiedzy i lat doświadczenia w pracy dla wiodących operatorów telekomunikacyjnych. Nie mniejszym aspektem jest wieloletnia współpraca z wiodącymi dystrybutorami akcesoriów gsm, oraz producentami telefonów komórkowych.

Cała ta wiedza, doświadczenie i przede wszystkim świadomość rozwijającego się świata GSM, pozwoliła na uruchomienie miejsca, w którym Wasze potrzeby spotkają się z produktami najwyższej klasy, najlepszej jakości, najlepszych producentów z całego świata.

Kluczowymi dla firmy kategoriami produktowymi są akcesoria do urządzeń:

Apple iPhone

Apple iPad

Samsung Galaxy seria S, A, J,

Huawei seria P i Mate

Xiaomi seria Mi oraz Redmi

Laptopy i tablety pozostałych producentów

Wyżej wymienione kategorie są cały czas rozwijane, codziennie dodajemy nowe akcesoria do oferty. Stale też pracujemy na rozszerzeniem portfolio akcesoriów do innych niż wymienione marek telefonów komórkowych.

Oferta sklepu jest również stale poszerzana o produkty premium:

Obecnie w ofercie:

Karl Lagerfeld

Guess

United States Polo Association

Ferrari

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie, dla najbardziej aktywnych klientów, mamy dużo niespodzianek, i przede wszystkim dla każdego z Państwa mamy przygotowany program lojalnościowy, w którym zbierane punkty chętnie wymienimy na dodatkowe rabaty sięgające nawet 20%.

Oczywiście w między czasie nie można zapomnieć o Facebooku, zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu, polubieniu go, udostepnieniu na swoim profilu oraz obserwowaniu, bo tam będą dodatkowe niespodzianki i wspaniałe konkursy.

To wszystko i wiele innych rozwiązań to pomysł jednej osoby.

Serdecznie Was pozdrawiamy. Do zobaczenia w Koszyku!

 

 

Kacper Czarnecki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl