Czas realizacji zamówienia

W TELSQUARE.PL

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od czasu dostępności produktu, który możecie znaleźć przy każdym produkcie. Czas realizacji zamówienia liczymy od czasu podanego przy produkcie. Należy pamiętać jednak, że przy wyborze większej ilości produktów, czas ten liczny jest od produktu o najdłuższym czasie wysyłki.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Wygląda to w następujący sposób:

Jeżeli zamawiamy pojedynczy produkt z czasem realizacji podanym „48h” i robimy to w poniedziałek, to paczka zostanie wydana kurierowi nie później niż w środę i paczka dotrze maksymalnie do 24h.

Jeżeli jednak zamówienia na produkt z czasem „48h” dokonamy w środę, to paczka przyjdzie do nas w poniedziałek, dlatego że paczka wyjdzie z magazynu dopiero w piątek.

Analogiczna sytuacja ma miejsce przy zamawianiu produktów o różnym czasie realizacji, wtedy należy policzyć sobie od dostępności najdłuższej dla danego produktu.

Sklep Telsquare.pl

Oferuje sposoby dostawy wielu firm, w tym UPS, Poczta Polska, czy InPost paczkomaty. Przesyłka standardowa kurierska (UPS) to czas realizacji jest 24h na terenie Polski. Poczta Polska kurier 48 jest najdłuższym sposobem dostawy, ponieważ sama firma zastrzega sobie 2 dni na dostawę minimum. InPost paczkomaty 24/7 jest natomiast usługą najkorzystniejszą, ponieważ jest najtańsza, posiada 11tyś paczkomatów i tu mamy pewność, że paczka zostanie umieszczona w paczkomacie maksymalnie do 24h, a nawet wybierając paczkomaty w weekend, paczka dotrze specjalnie w sobotę, co serdecznie polecamy spóźnialskim 😉

Załoga sklepu TELSQUARE.PL

Dokłada wszelkich starań by realizację zlecenia skrócić do maksymalnego minimum, tak by każdy z Państwa był zadowolony z zakupów w naszym sklepie.

Uwaga

Jeśli realizacja Państwa zamówienia się przedłuża (nie uwzględniając dni wolnych od pracy), prosimy o kontakt ze sklepem pod numerem telefonu +48 506 302 707.

Czynniki, które mogą wpłynąć na przedłużenie się czasu realizacji zamówień:

- Ilość procesowanych zamówień;
- Dostępność firmy kurierskiej o określonej godzinie odbioru;
- Dyspozycyjność załogi (Covid19 np. kwarantanna)
- kompletność towaru i stan magazynowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl