Niech żyją Wakacje
Niech żyją Wakacje

„Niech żyją Wakacje, niech żyje pole i las”

… Kochani słowami tej piosenki chcielibyśmy razem z Wami przywitać Lipiec, przywitać Wakacje… Tak to ten piękny okres w roku, w którym odpoczywamy, w którym spędzamy najwięcej czasu z naszą rodziną, spotykamy się ze znajomymi, grillujemy, piwkujemy bawimy się na całego. Wakacje jest to czas urlopów, wyjazdów nad morze, w góry albo do ciepłych krajów.

czytaj całość »
Nowa marka w portfolio TELSQUARE.PL - SKULLCANDY
Nowa marka w portfolio TELSQUARE.PL - SKULLCANDY

Drodzy klienci,

Długo zbieraliśmy się z pomysłem na wprowadzenie do naszego sklepu TELSQUARE.PL dodatkowych propozycji. Nasza firma dotychczas nawiązywała współpracę z wiodącymi markami, tak by zachować balans między najlepszą jakością a rozsądną ceną, mając to na względzie jak również pierwotny pomysł założyciela, wpadliśmy na genialny pomysł wprowadzenia do sklepu tzw. STREFY MARKI, zakładki mającej na celu wypromować marki, które są remedium na obecny tryb życia.

czytaj całość »
Przewodnik po najnowszej technologii szybkiego ładowania bezprzewodowego
Przewodnik po najnowszej technologii szybkiego ładowania bezprzewodowego

Konsorcjum Wireless Power Consortium i jego firmy członkowskie ustanowiły protokół Qi, który stał się de facto standardem branżowym. Ponieważ ostatnio często o tym mówimy w naszych materiałach odnośnie najnowszych produktów, przygotowaliśmy artykuł wyjaśniający różnicę między rozszerzonym a podstawowym profilem mocy. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu wszystko stanie się jasne i klarowne.

Przewodnik po najnowszej technologii szybkiego ładowania bezprzewodowego.
Czyli omówienie Qi EPP oraz BPP
.

czytaj całość »
Podwójna bezprzewodowa ładowarka indukcyjna Qi od Moshi
Podwójna bezprzewodowa ładowarka indukcyjna Qi od Moshi

W jaki sposób podwójna bezprzewodowa ładowarka indukcyjna może zwiększyć wygodę w dowolnym pomieszczeniu w domu.

W początkowych latach ładowanie bezprzewodowe było uważane za niszową technologię dla entuzjastów i zaawansowanych użytkowników. Jednak wraz z rozwojem standardu Qi przyjęcie bezprzewodowego ładowania stało się standardem w wielu smartfonach zarówno tych flagowych jak i klasy średniej, a także w innych osobistych urządzeniach elektronicznych, takich jak bezprzewodowe słuchawki douszne i urządzenia do monitorowania kondycji. Ponieważ coraz więcej urządzeń obsługuje bezprzewodowe ładowanie Qi, istnieje duża szansa, że pojedyncza podstawka do ładowania bezprzewodowego w domu już nie wystarczy. Przejście na podwójną bezprzewodową podkładkę ładującą może zapewnić dodatkową wygodę ładowania w kilku pokojach w całym domu i zapewnić, że Twoje urządzenia zawsze będą naładowane i gotowe na nadchodzący dzień lub noc. Należy pamiętać, że bezprzewodowe ładowanie może przydać się praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu.

czytaj całość »
Czym jest tryb stolika nocnego w Apple Watch i jak go używać?
Czym jest tryb stolika nocnego w Apple Watch i jak go używać?

Tryb stolika nocnego (Nightstand) od Apple to zgrabna mała sztuczka, która po raz pierwszy pojawiła się w Watch OS 2.0 i - jak sama nazwa wskazuje - zamienia zegarek Apple Watch w nocny zegarek podczas ładowania. Tak jak większość ludzi, prawdopodobnie postawiłeś już swój zegarek Apple Watch na nocnym stoliku podczas ładowania, więc korzystanie z trybu stolika nocnego można określić jako rozszerzenie opcji, z której już korzystasz.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl